HAKKIMIZDA

Firma Profili

Firma ProfiliMetron Mimarlık, İnşaat Ltd. Şti. içyapı sektöründe, 2004 yılından bugüne proje, tasarım, danışmanlık ve proje uygulama hizmeti veren bir içmimarlık firmasıdır.

Metron, Türkiye genelinde ve yurtdışında, anahtar teslimi proje uygulamaları gerçekleştirmektedir. Özellikle ticari alanların proje ve dekorasyon uygulamalarında uzmanlaşan Metron, turizm tesisleri, alışveriş merkezleri, sağlık tesisleri ve kiralanabilir ticari alanların proje uygulamaları konusunda tecrübeli ekip, donanım ve iş bitirmelere sahiptir.

Metron, gerçekleştireceği proje uygulamalarının fiyat ve metraj keşiflerini sürprizlere yer bırakmadan doğru şekilde hazırlar. İstenilen kalite ve bütçeye en uygun malzemeleri tespit eder ve uygulama detaylarını ortaya koyar.

Metron, uygulamanın her aşamasını birebir takip eder, daha sağlam, uygulanabilir, daha az maliyetli ve daha estetik detaylar geliştirir.

Metron uygulama ekiplerinin takip ve koordinasyonunu en iyi şekilde sağlayarak, uygulamada geri dönüşlere yer bırakmaz ve işlerini her zaman teslim tarihinden önce bitirir.

Firma Profili

METRON ANKARA MERKEZ

Reşit Galip Cad. 111/56
Çankaya, Ankara
+90 (312) 436 3550

METRON İSTANBUL ŞUBE

Sinanpaşa Mah. Sinanpaşa Köprü Sk.
10/41 Akaretler - Beşiktaş, İstanbul
+90 (212) 259 9971